VISŲ DĖMESIUI


Kiekvienas Lietuvos pilietis gali  nuspręsti kaip panaudos 2 procentus gyventojų pajamų mokesčio. Šie du procentai GPM yra labai reikalingi Vilniaus futbolo mokyklai   .

Mokykloje  2 procentų GPM mokestis panaudojamas futbolo sporto inventoriui pirkti, išvykoms į varžybas ir kitai ūkinei veiklai vykdyti. Pasirūpinkite, kad 2 procentai nuo Jūsų uždirbtų pajamų mokesčio būtų panaudota sukuriant geresnes sportinio ugdymo sąlygas Jūsų  ir mūsų vaikams.

   Parama iš gyventojų pajamų mokesčio teikiama pateikus prašymą Valstybinei mokesčių inspekcijai iki einamųjų metų gegužės 1 d. Prašymas yra nustatytos formos FR0512. (3 versija) Galimi 2 pateikimo būdai:

ELEKTRONINIS:

  1. prisijunkite prie Jūsų elektroninės bankininkystės tiesiogiai per banką, arba per Elektroninio deklaravimo sistemos svetainę
  2. pasirinkti e-deklaravimą, tuomet Jus iš karto nukreips į Elektroninio deklaravimo sistemą (EDS), kurioje jau būsite registruotas (duomenys imami iš banko)
  3. pasirinkite formą “Pildyti portale”
  4. iš pateikto formų/dokumentų sąrašo Jums reikia surasti FR0512 formą 3 versija (Prašymas pervesti iki 2 procentų pajamų mokesčio sumos Lietuvos vienetams, pagal Lietuvos respublikos labdaros ir paramos įstatymą turintiems teisę gauti paramą)
  5. užpildyti ir pateikti.

 

POPIERINIS:

   Pateikiame FR0512 3 versijos dokumentus:

  1. FR0512(3) -pildyti tik pirmą puslapį, bet esant poreikiui galima ir antrą
  2. Formos pildymo instrukcija

Užpildytą formą reikia pristatyti Valstybinei mokesčių inspekcijai  (Ulonų g. 2, Vilniuje).


Mokyklos rekvizitai:

Vilniaus futbolo mokykla

P.Žadeikos g. 2 , LT- 06318 Vilnius

Mokyklos identifikavimo kodas -124192115